Příběh

O NÁS

O nás

Máte problémy s kvalitou pitné vody?

Záleží nám na tom, co pijete!
Jsme rodinná firma, která svou práci dělá svědomitě již od roku 1999. Nároky na kvalitu pitné vody jsou rok od roku vyšší a my jsme nesmírně rádi, že můžeme našim zákazníkům pomoci při řešení jejich problémů s pitnou vodou. Nabízíme nové inovativní technologie, společně s osvědčenými klasickými postupy úpravy vody v mnoha technických modifikacích.

Na našich stránkách naleznete nezbytné základní informace k dané problematice, které následně upřesníme telefonicky, písemně, nebo formou osobního jednání v místě realizace i u nás na provozovně.

Naším posláním je nabízet komplexní služby od počátečního návrhu technologického zařízení, přes vlastní realizaci, až po záruční a pozáruční servis u zákazníků po celé České republice.
Pitná voda patří k základním životním potřebám a její odpovídající příjem (spolu s dalšími tekutinami) je nejen podmínkou pro správnou funkci procesů v lidském těle, ale přispívá i k duševní pohodě člověka. Pokud její kvalita neodpovídá hygienickým požadavkům, může způsobovat různé zdravotní problémy akutního či chronického rázu.

Partneři

I přes vysoce kvalitně odvedenou práci se stále snažíme hledat cesty, abychom našim zákazníkům mohli přinést co možná nejnižší pořizovací i provozní náklady. Z toho důvodu navazujeme velmi úzké obchodní vztahy přímo s výrobci instalovaných zařízení. Všechny výrobce předem prověřujeme a za kvalitu jejich produktů ručíme.
Kontaktujte nás

Obraťte se na nás

V případě jakýchkoliv dotazů vám rádi poradíme.
KONTAKT
Zavolejte nám
318 635 184
Inform-Consult-Aqua, s. r. o.
Máte problémy s kvalitou pitné vody? Poskytneme Vám řešení se zabarvením vody, při problémech s „tvrdou“ i agresivní „měkkou“ vodou, vysokou koncentrací železa, manganu, dusičnanů, dusitanů, amoniaku, zvýšenou hodnotou arsenu, antimonu, berylia, niklu, mědi, kobaltu, molybdenu, hliníku, selenu, radonu, uranu, organického znečištění, pesticidů i s případným mikrobiologickým znečištěním. Nabízíme nová řešení i osvědčené klasické postupy úpravy vody v mnoha technických variantách. Těšíme se na vzájemná řešení Vašich problémů s pitnou vodou.
© 2024 INFORM - CONSULT - AQUA, s.r.o. | Příbram. Všechna práva vyhrazena